• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Salon Pupila

Totobi

totobilogoTotobi jest polską marką produkującą w pełni naturalne kosmetyki dla psów i kotów. Firma powstała z potrzeby stworzenia kosmetyków, które będą bezpieczne zarówno dla czworonogów jak i ich właścicieli, a przy tym niezwykle skuteczne. Od samego początku istnienia marki Totobi do produkcji kosmetyków dla czworonogów korzystano wyłącznie z naturalnych składników. Filozofią Totobi jest poszukiwanie wszystkiego co najlepsze w naturze czyli bogactwa surowców, które nam daje. Niezwykła więź jaka powstaje pomiędzy ludźmi i ich Pupilami wymagała stworzenia produktów, które uprzyjemnią chwile spędzane razem, a sama pielęgnacja przyjaźni i czułości jest bardzo mocno podkreślana w kosmetykach Totobi.

Cechy produktów marki Totobi

Głównym atutem kosmetyków dla psów i kotów firmy Totobi jest zapewnienie im odpowiedniego poziomu pH, dzięki czemu są zawsze odpowiednie dla skóry i sierści Waszych Pupili. Naturalne kosmetyki Totobi dają prawdziwą radość Tobie i Twojemu psu lub kotu, gdyż i ich zapach nie jest przesadnie intensywny, a specjalna formuła zarówno oczyszcza jak i pielęgnuje włosy i sierść.Wszystkie artykuły są w dodatku całkowicie bezpieczne dla zwierząt z alergią, śmiało można je określić mianem hipoalergicznych. Bardzo starannie dobierane naturalne składniki zapewniają akceptację dla wrażliwych czworonogów. Zawartość różnego rodzaju naturalnych ziół i mieszanek ziołowych, których najwyższa jakość poparta jest branżowymi certyfikatami, sprawia, że produkty Totobi są w pełni bezpieczne dla każdego zwierzaka.

Szeroki wybór produktów Totobi

Swoim asortymentem producent zapewnia pełną ochronę i pielęgnację Twojego Pupila. Szeroka oferta kosmetyków zawiera między innymi:

  • szampony dla psa i kota,
  • mydła w kostce dla psa i kota,
  • suplementy i oleje dla psa i kota,
  • odżywki i maski dla psa i kota,
  • preparaty na kleszcze i do łap psa i kota,
  • środki higieniczne do ochrony, pielęgnacji oraz czyszczenia oczu, uszu i
  • jamy ustnej psa lub kota,
  • perfumy dla psa,
  • neutralizatory zapachu psa i kota.

W każdej grupie produktów znajdziemy preparaty specjalnie przystosowane do wybranego trybu życia oraz rodzaju skóry.

Stosowanie produktów Totobi

Bardzo ważne jest, aby dobierać kosmetyki zgodnie z cechami naszych Pupili. Stosowanie regularnie dobrej jakości, naturalnych produktów w znacznym stopniu przysłuży się do zachowania nienagannej jakości i zdrowia skóry, włosów i sierści. Wszelkie problemy dermatologiczne będą nie tylko dużo łatwiej i szybciej do wychwycenia, ale również w dużej mierze je ograniczą lub wyeliminują. Nie można również zapomnieć o bardzo ważnym aspekcie codziennego obcowania z naszymi ukochanymi czworonogami. Budowanie najlepszych relacji pomiędzy człowiekiem oraz psem lub kotem będzie dużo łatwiejsze jeśli nasz fizyczny z Nimi kontakt nie zakłócą nieprzyjemne zapachy lub pasożyty. Dbanie o czystość oraz odpowiednią higienę psa i kota z nawiązką zwróci się nam wszystkim w postaci jeszcze większej miłości jaka między nami występuje.

Totobi w sklepie zoologicznym Salon Pupila

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Totobi. Ta nowa linia kosmetyków dla psa i kota jest produkowana w Polsce przez dbających o najdrobniejsze szczegóły specjalistów. Osoby, które tak jak my, kochają zwierzęta domowe i każdego dnia dostarczają nam produkty, które potrafią rozbudzić radość i wzmacniają nierozerwalną więź między nami i naszymi Pupilami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nie ma produktu, którego szukasz dla
Twojego Pupila?