• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Salon Pupila

Twój sklep dla zwierząt domowych

Witaj w naszym Salonie – miejscu z artykułami dla zwierząt domowych, w którym znajdziesz wszystko, co najlepsze dla Twojego Pupila. Oferujemy najwyższej jakości i atrakcyjne cenowo karmy dla psa i karmy dla kota. Zapewniamy dostęp do najlepszych producentów karm oraz różnego rodzaju smakołyków i akcesoriów.

Dopiero zaczynamy swoją działalność w sklepie internetowym, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Staraliśmy się stworzyć wyjątkowy sklep dla Waszych zwierzaków domowych. Sklep, do którego zawsze z ochotą będziecie wracać, abyście dzięki zakupom produktów najwyższej jakości mogli uszczęśliwiać Wasze Pupile każdego dnia.

Z tej okazji dla każdego z Was oferujemy specjalny rabat 5% dla dowolnych zakupów w naszym sklepie. Rabat naliczany jest jednorazowo dla dowolnej wartości zamówienia. Zachęcamy do rejestracji i skorzystania już teraz z naszej bogatej oferty!

Cały czas jesteśmy w trakcie rozszerzania naszego asortymentu. Na bieżąco zaopatrujemy nasz Salon Pupila w nowe artykuły. Dlatego gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin, gdyż każdego dnia możecie znaleźć u nas wyjątkowe produkty.

Wybierz swojego Pupila

 

Nie ma produktu, którego szukasz dla
Twojego Pupila?