• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Poznaj bliżej

Salon Twojego Pupila

Kilka słów o naszym Salonie Pupila

Jesteśmy zapalonymi pasjonatami i miłośnikami zwierząt, dla dobra których rozszerzamy swoje kompetencje i dzielimy się swoją wiedzą.

Doświadczenie, pragmatyczność, profesjonalizm i rzetelność to wartości którymi kierujemy się na co dzień. Inspiracją do stworzenia wirtualnego Salonu Pupila były sugestie Naszych wspaniałych Klientów, którzy z sercem i wrażliwością zajmują się swoimi czworonożnymi zwierzakami, abyśmy wyszli z Naszą ofertą poza obszar miejscowości, w której prowadzimy sklep stacjonarny dla czworonożnych przyjaciół. Sugestie te były punktem wyjścia do stworzenia wirtualnego miejsca, w którym klienci będą mogli nabyć artykuły niezbędne do stworzenia salonu dla swojego zwierzaka.

Z miłości do naszych Pupili

Naszą ideą jest propozycja świadomego żywienia w optymalnych cenach i z dedykowanymi produktami dla określonego zwierzaka, uwzględniającego ogólny stan zdrowia, rasę, wiek, potrzeby behawioralne a także styl życia właściciela.

Salon Pupila to również miejsce, w którym znajdą się produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania zwierzaka. Stąd nazwa projektu - Salon Pupila.

Współpracując ze Sferą Pupila

zapraszamy również do sklepu stacjonarnego

Salon Pupila powstał w wyniku rozszerzenia działalności naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Trzech Diamentów 2.

Co dzisiaj potrzebuje
Twój Pupil?