• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Salon Pupila

Lenda

lenda logoLenda to stosunkowo młody producent karm dla psów i kotów, gdyż swoje początki ma w 2013 roku. Młoda, hiszpańska firma, powstała z myślą o stworzeniu czegoś odmiennego i lepszego pod względem wartości odżywczych dla Twoich Pupili. Karmy Lenda produkowane są z zachowaniem udziału samych naturalnych składników. Nie bez powodu na opakowaniach znajduje się pieczęć holistyczna – symbol całkowitego skupienia się na maksymalnym wykorzystaniu wyłącznie właściwości organoleptycznych i odżywczych, bez żadnych sztucznych dodatków.

Karma Lenda

Jest to naturalna karma przeznaczona do żywienia dorosłych psów, psów młodych oraz kotów. Nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Posiadają natomiast starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości naturalne składniki. Zdrowy metabolizm zawdzięczany jest dobraniu do karm takich składników, które są w pełni przeznaczone również dla ludzi.

Przy produkcji karm Lenda stosowane są surowe kontrole jakości. Wszystkie składniki karmy nie mogą być modyfikowane genetycznie i nie mogą zawierać hormonów. Surowce do wytwarzania najlepszej karmy dla psa i kota pochodzą z ziem i wybrzeży Galicji.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór oryginalnych karm marki Lenda.

Lenda Original

Karma kompletna i zbilansowana, przeznaczona zarówno dla szczeniaków jak i dorosłych psów i kotów.

Lenda Nature

To zarówno specjalna wersja hipoalergicznej karmy dla psów wrażliwych na żywność jak również różne odmiany karmy bezzbożowej.

Lenda oferuje nie tylko najlepszą suchą karmę, ale również najwyższej jakości karmy mokre dla psów oraz kotów, a także przekąski będące kompletnymi produktami, którymi chętnie pobawi się Twój Pupil przy okazji uzupełniając swój organizm w wartościowe składniki odżywcze.

Na osobną uwagę zasługuje natomiast seria weterynaryjna Lenda VET. Te specjalistyczne produkty powstały z myślą o rozwiązywaniu szczególnych problemów Twojego Pupila, aby mógł cieszyć się z pełnej jakości życia i dążył do zachowania zdrowia.

Zachęcamy również do obejrzenia procesu produkcyjnego karm Lenda.

https://youtu.be/FfaIWsYTRr8

Pozwól wybrać najlepszą suchą lub mokrą karmę swojemu Pupilowi. Twoje ukochane zwierzę domowe będzie Ci na pewno wdzięczne.

Wybierz najlepszą suchą karmę Lenda, Lenda Original, Lenda Nature lub Vet.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nie ma produktu, którego szukasz dla
Twojego Pupila?