• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Salon Pupila

Canun

Marka Canun jest już obecna na rynku zagranicznym od wielu lat. Zapracowała na swoją renomę i zaufanie weterynarzy oraz hodowców swoim przywiązaniem do tworzenia produktów bardzo dobrej jakości, pełnowartościowych, a jednocześnie przystępnych cenowo.

Karmy Canun zapewniają najlepsze odżywanie oraz same najlepsze składniki. Technologie używane przy produkcji suchych karm Canun gwarantują Twojemu psu zbilansowane odżywanie. Z ponad 20-letnim doświadczeniem marka Canun tworzy karmy umożliwiająca zrównoważony rozwój każdego czworonoga, niezależnie od rasy, wielkości i upodobań.

W karmach Canun zarówno szczenięta odnajdą niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju naturalne przeciwutleniacze, ale również kwasy omega-3 wzmacniające układ odpornościowy.

Psy dorosłe również zasmakują w karmach firmy Canun, niezależnie czy prowadzą aktywny tryb życia, czy bardziej spokojny. A jeśli Twój pies cierpi na różnego rodzaju schorzenia i nietolerancje karmy Canun spełnią również jego specjalne potrzeby. Odpowiednie rodzaje suchej karmy Canun dla zwierząt z wrażliwością lub nietolerancją pokarmową lub skórną zapewnią im zdrowy i bezpieczny pokarm.

Bardzo ważnym wyznacznikiem jakościowym karm tego producenta jest fakt, że do ich produkcji używa się prawdziwego suszonego mięsa. Niezależnie czy jest to jagnięcina, kurczak czy wieprzowina, Twój pupil zawsze otrzyma pełnowartościowe, w pełni naturalne składniki.

Serdecznie polecamy zakup produktów w postaci karmy Canun dla Twojego psa, odwdzięczy się zachowaniem zdrowia, energią i witalnością, a także szczęściem, które będzie dzielił z Tobą każdego dnia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Nie ma produktu, którego szukasz dla
Twojego Pupila?