• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Szczegóły produktu

NATURINA mokra karma kurczak z kaczką 70 g.

6,80 

46 w magazynie

Oblicz koszt wysyłki

Uzupełnij poniższe pola wpisując adres dostawy, aby obliczyć koszt wysyłki.

Opis

Mokra karma filetowa dla kotów Naturina to pełnowartościowa, wysoce odżywcza i doskonale zbilansowana dieta dla dorosłych kotów wszystkich ras i wielkości. Skomponowana w celu zaspokojenia naturalnych, biologicznych potrzeb żywieniowych mięsożerców. Wyprodukowana z najlepszych części kurczaka i kaczki, gotowanych na parze i zakonserwowanych w przegotowanej wodzie (bez galaretki). Mokra karma Naturina posiada niespotykaną jakość, soczyste mięsne kawałki i aż 75% składników pochodzenia zwierzęcego.

Głównym składnikiem mokrych posiłków Naturina jest zawsze dużo mięsa i ryby. Ze względu na to, że w naszych karmach używamy wyłącznie świeżego mięsa i świeżych ryb nasze produkty zachowują wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz wysokiej jakości tłuszcze, które wpływają na wysoką smakowitość, dzięki czemu polecane są najbardziej wybrednym i wymagającym kotom.

Ten produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów czy GMO.

 

Skład:

  • Kurczak filet 69%,
  • Woda 24%,
  • Kaczka 6%,
  • Ryż 1%

 

Skład analityczny: Wilgotność 75%, Surowe białko 22%, Surowe oleje i tłuszcze 0,1%, Surowy popiół 1%, Surowe włókno 0,3%

Wartość energetyczna: 815,3 kcal/kg – 3,41 MJ/kg

 

Instrukcja żywienia:

Należy pamiętać, że każdy kot ma indywidualne cechy i metabolizm a jego wymagania żywieniowe zależą od rasy, wieku oraz poziomu aktywności. Nasze zalecenia należy więc traktować jako wstępne wytyczne, monitorować wagę kota i do tego dostosować jego dzienną dawkę karmy.

Informacje dodatkowe

Waga 0,70 kg
Wymiary 7 × 7 × 3,5 cm

Co dzisiaj potrzebuje
Twój Pupil?