• Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 129 zł

Szczegóły produktu

Curli Szelki Clasp czerwone XS

119,00 

Curli Szelki Clasp czerwone XS

Brak w magazynie

Opis

Curli to znana szwajcarska firma, słynąca z tworzenia najwyższej jakości akcesoriów dla psów. Szelki wyposażone zostały w opatentowaną klamrę Curli – lekką, bardzo cichą i eliminującą „klikający” dźwięk standardowych podpięć.

Szelki dla psa posiadają ergonomiczny kształt. Doskonale przylegają do ciała zwierzęcia, nie krępując i nie ograniczając jego naturalnych ruchów w czasie np. aktywności, czy zabawy.

Szelki wykonane zostały z materiału Air Mesh, dzięki czemu zachowana jest wysoka przepuszczalność powietrza, co pozwala w czasie upałów na zachowanie odpowiedniej termoregulacji zwierzęcia.

Szelki regulowane są zapięciem z rzepem. Dodatkowo elastyczne szwy dają możliwość idealnego dopasowania się do ciała pupila.
Ten produkt to typowy step in – dzięki czemu zakładanie jest banalne proste nawet dla zwierząt lękliwych czy mających złe skojarzenia z noszeniem szelek – wystarczy, że pies wejdzie w otwory na łapki i w kilka sekund szelki już zapięte, są gotowe do wyjścia na spacer.

Wyposażenie szelek w elementy odblaskowe znacznie poprawia widoczność zwierzaka w czasie wieczornych spacerów.

Skrzyżowane paski znajdujące się na szczycie szelek mają za zadanie optymalne rozłożenie napięcia w czasie spacerów i eliminowanie nacisku na krtań czy tchawicę zwierzaka.

 

Co ważne – Curli w swojej miłości do zwierzaków stworzyło stronę dogfinder! Pod gumową metką znajduje się karteczka z unikalnym identyfikatorem. Wystarczy zarejestrować się z danym numerem w bazie. W momencie, gdy pupil się zgubi i zostanie odnaleziony – znalazca powinien wpisać dane wraz z unikalnym numerem na stronie.

REGULACJA W KLATCE PIERSIOWEJ

XS 33,9 – 38,2 cm

Informacje dodatkowe

Waga 0,200 kg
Wymiary 15 × 15 × 3 cm

Co dzisiaj potrzebuje
Twój Pupil?